niedziela, 27 czerwca 2010

A miało być tak pięknie ...

Niestety nie będzie mi dane sprawdzić się jako opiekun dzieci na koloniach. Niemniej dziękuję za trzymanie kciuków i słowa dopingu :) Może w przyszłym roku. Na chwilę obecną przygotowuję się do stażu w bibliotece, z którego bardzo się cieszę. Na razie wszystko jest na wstępnym etapie, ale mam nadzieję, że już wkrótce pobawię się w bibliotekarza:) Odpadły kolonie, opadł też trochę stres z nimi związany, dlatego myślę, że już niebawem wrócę z nowymi recenzjami:) A kolonie no cóż... szkoda, zwłaszcza, że większość rzeczy była już właściwie przygotowana, podobnie zresztą jak moje nastawienie. Życie czasem zaskakuje...

10 komentarzy:

 1. Nie przejmuj się, przynajmniej nie nabawisz się raka skóry ;). A biblioteka... przecież to wspaniałe! I jaki spokój... ;).

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia w bibliotece:) A na kolonii pojedziesz jeszcze z milion:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie martw się, ja na przykład czas spędzony w bibliotece uważam za czas bardzo wartościowy. Przecież czytanie to Twoja pasja, której będziesz mogła się teraz oddać bez reszty ;) Pozdrawiam wakacyjnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię atmosferę bibliotek, dlatego będąc na Twoim miejscu, cieszyłabym się z możliwości stażu. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No niestety :) Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:) Wbrew pozorom biblioteka to wcale nie jest takie spokojne miejsce. Przez pewien czas pracowałam w bibliotece pedagogicznej i ciągle coś było do roboty. Począwszy od obsługi czytelnika, poprzez zajęcia dla nich, na opracowaniu i kontaktach z urzędami kończąc. Poza tym zbliża się akcja lato w mieście do którego biblioteka się włącza, więc myślę, że pracy będzie sporo.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, szkoda, ale jak nie teraz to następnym razem :)
  Czekamy na relację ze stażu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie. Bardzo podoba mi się w bibliotece i mam nadzieję, że i ja w przyszłości będę miała możliwość stażu, bądź pracy w bibliotece ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. To też świetnie, będziesz miała dużo książek do dyspozycji ;P Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. O, a mnie za rok czekają praktyki w bibliotece ;), tak więc czekam na wrażenia co bym wiedziała czego mogę się spodziewać ;)

  OdpowiedzUsuń