piątek, 5 sierpnia 2011

Lekka zmiana profilu

Zmiana planów !!! Początkowo chciałam stworzyć nowego bloga, który miał łączyć w sobie zarówno zapiski o książkach jak i typowe blogowe, traktujące o codziennych sprawach, posty. Jednak po głębszym namyśle postanawiam pozostać na tym blogu, ale zmienić nieco jego charakter  i stworzyć coś na miarę notesu, w którym zapisuje się wszystko co przyjdzie człowiekowi do głowy, niezależnie czy ma to związek z książkami, kotami czy innymi szpargałami. Taka swoista przechowalnia ulotnych myśli i spostrzeżeń.Jeszcze nie wiadomo jakiego to nabierze kształtu, a znając mój brak systematyczności to przypuszczam, że ów kształt będzie dosyć nieregularny. To tyle gwoli wstępu. Teraz do rzeczy. Otóż niecierpliwie czekam na odbiór plastikowego dokumentu upoważniającego mnie do poruszania się pojazdem silnikowym po drogach publicznych. Uff, ale to brzmi ! Słowem chodzi o prawko, które zdobyłam w zeszłym tygodniu, w co do tej pory ciężko mi uwierzyć. Co więcej zdałam za drugim podejściem,a to napawa mnie zadowoleniem, ale i wątpliwościami czy nabyte umiejętności okażą się wystarczające do samodzielnej jazdy bez hamulca instruktora.Natomiast jeśli chodzi o książki to zaczytuję się w C. Lacberg i jej kryminalnej sadze.

6 komentarzy:

 1. Pamiętam jak się stresowałam egzaminami, a dzień w którym dostałam do ręki ten plastikowy dokumencik był dla mnie marzeniem :)
  Początki były ciężkie. Pierwsze wyjazdy na miasto, próby samodzielnego parkowania :]
  Praktyka jednak czyni mistrza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny blog.
  Zapraszam do mnie.
  Obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jeszcze nie mam plastikowego dokumentu o którym mówisz, i jakoś mi nie spieszno... NADAL OBSTAWIAM ROWER :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje zdanego prawka! :) Co prawda, mogę już w wakacje zdawać, ale również mi się nie śpieszy jak Anuszce. Chyba przeraża mnie świadomość siedzenia na miejscu kierowcy i sterowania samochodem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie , fajnie ! Powiem szczerze na prawdę fajny blog ;)

  Zapraszam na bloga:
  http://takeasmile16.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdecznie zapraszam Cię do wzięcia udziału w konkursie jaki organizuję:)
  Po szczegóły zajrzyj na mojego bloga.
  Naprawdę do wygrania atrakcyjne nagrody!:)
  Liczę na Ciebie!
  :*

  OdpowiedzUsuń